Mnichovohradišťská Jarní písnička Mnichovohradišťská
Jarní písnička

Myšlenka festivalu

Sbory zpívají sborům

Možná nebude plný sál diváků, ale určitě bude plný účinkujících! Na Jarní písničce se sbory nechodí rozezpívávat během koncertu (aby neprošvihly ani jeden song), není tu porota, nejde o ceny a pásma, neplatí se žádné poplatky… Zpíváme sami pro sebe, vzájemně, pro dobrý pocit z muziky!

Chceme cestovat!

Zpívání na domácí scéně je fajn, ale víc nás baví poznávat nová místa a nové přátele. Takže si přejeme, abyste nás během příští sezóny či dvou pozvali na oplátku k vám. Možná máte vlastní festival, kterého se můžeme zúčastnit? Nebo se jen přidat na váš tradiční koncert? Nebo vymyslíme něco úplně nového? Bereme cokoli!

Společná zábava

Nechceme si jen zazpívat a pak se rozjet domů. Na bližší seznámení je tu naše afterparty! Pro nejmenší děti může mít podobu loutkové pohádky, pro teenagery bude diskotéka, pro dospělé raut s hudebními nástroji, kde si program zařídíme sami. Pro sbormistry všech kategorií pak bude kafíčko a kopírka - pro případ, že bychom si chtěli povyměněňovat kromě zkušeností i notové materiály. Počítáme se všemi, aspoň na hodinu nebo dvě!